Historia

Przedsiębiorstwo nasze istnieje na rynku od 1992 roku. Działalność od początku oparta była na dystrybucji produktów marki Tymbark i Lubella na terenie środkowej Polski. W chwili obecnej firma jest dystrybutorem m.in. soków, wód, napoi, słodyczy, kaw, herbat i innych artykułów spożywczych. W wyniku zmian wymuszanych przez konsolidujący się rynek hurtowy, już jako nowa firma MAK Dystrybucja Sp. z o.o. dołączyliśmy do dużej grupy hurtowni.

 

History MAK

 

Obecnie nasza grupa jest jednym z największych dystrybutorów branży FMCG w kraju, a w jej skład wchodzą takie podmioty jak:

  • TEDI Dystrybucja Sp. z o.o. S.K.A.
  • MAG Dystrybucja Sp. z o.o. S.K.A.
  • KCD Dystrybucja Sp. z o.o,
  • TANO Dystrybucja Sp. z o.o.

Mottem naszych działań na rynku jest zadowolenie naszych odbiorców, przede wszystkim poprzez oferowanie atrakcyjnych towarów w dobrych cenach, ciągłe doskonalenie rozwiązań logistycznych, mające zapewnić rytmiczne w jak najwyższym standardzie dostawy zamawianego przez naszych odbiorców towaru. Zatrudniamy około 50 osób, aktywnie obsługując ok. 1500 odbiorców detalicznych i hurtowych. Posiadamy rozwinięty dział handlowy oraz dział sprzedaży, w tym 9 przedstawicieli handlowych, obsługujących obszar województwa łódzkiego. Jednocześnie dysponujemy własną bazą logistyczną opartą o tabor ponad 20-stu samochodów oraz powierzchnią magazynową liczącą ponad 3 tys. m2 magazynów, w tym również magazyny wysokiego składowania. Oferujemy swoim Klientom nowoczesne techniki sprzedaży, obsługę przez fachowych Przedstawicieli Handlowych, pomoc ze strony  producentów z którymi współpracujemy. Mottem naszych działań na rynku jest zadowolenie naszych odbiorców, przede wszystkim poprzez oferowanie atrakcyjnych towarów w dobrych cenach, ciągłe doskonalenie rozwiązań logistycznych, mające zapewnić rytmiczne w jak najwyższym standardzie  dostawy zamawianego przez naszych odbiorców towaru.