Mobilna Strefa Klienta

Mobilna Strefa Klienta to aplikacja dzięki, której będziesz z nami w ciągłym kontakcie, uzyskasz wszystkie informacje o promocjach i ofertach dostosowanych dla Ciebie, a także będziesz mógł zbierać punkty i wygrywać nagrody!

Czym jest Mobilna Strefa Klienta? Jest to aplikacja, którą stworzyliśmy z myślą o naszych kontrahentach. Po jej zainstalowaniu będziesz mógł w bezproblemowy sposób skontaktować się  naszym biurem lub przedstawicielem handlowym. Dzięki niej będziesz mógł dołączyć do naszego programu lojalnościowego. Przy każdym zamówieniu otrzymasz punkty lojalnościowe, które zamieniamy na różnego rodzaju bonifikaty. W aplikacji znajdziecie też naszą pełna ofertę promocyjną, a także będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach. Możesz mieć pewność, że nic ciekawego nie umknie Twojej uwadze. Mobilna Strefa Klienta pozwoli Ci również na podgląd Twoich ostatnich zamówień, jak również sprawdzenie innych szczegółowych informacji dotyczących naszej współpracy.

IMG_0838 IMG_0841
IMG_0839 IMG_0842
IMG_0840

Funkcjonalności aplikacji:

  • Program Lojalnościowy: zbieraj punkty i odbieraj nagrody
  • Strefa Klienta: łatwy dostęp do ostatnich rozrachunków oraz innych informacji dotyczących współpracy
  • System powiadomień i wiadomości: bądź w bieżącym kontakcie z naszymi przedstawicielami i oddziałami
  • Aktualna oferta: Dzięki Mobilnej Strefie Klienta użytkownik będzie zawsze na bieżąco z nowymi promocjami oraz zmianami w asortymencie
  • Gazetki: dogodny dostęp do Twojej Gazetki na urządzeniu mobilnym

 Skąd pobrać aplikację ?

app-store-300x92            D90D94331E54D2005CC8CEE352FF98ECF639-300x89