Klienci o nas

Z zespołem TEDI firma NASZE-DELIKATESY współpracuje od czerwca 2010 roku. Firma dała się poznać jako niezawodna i elastyczna, a dyspozycyjność, wiedza i kompetencje jej pracowników zasługują na uznanie. Sukcesywnie z roku na rok zwiększamy wartość obrotów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów , gdyż udało nam się wypracować wyniki, które wspólnie zakładaliśmy. Przez cały okres współpracy Firmę charakteryzuję sumienność i dokładność. Sukcesywnie zwiększany jest asortyment i poprawiają się warunki handlowe.Nie bez znaczenia jest także profesjonalna obsługa ze strony przedstawiciela handlowego, zawsze służącego wsparciem i pomocą w obliczu potencjalnych problemów. „….
SIGNATURE-Michael

Na podstawie prawie rocznej współpracy firma dała się poznać jako firma niezawodna, a dyspozycyjność, elastyczność, wiedza i kompetencje zasługują na uznanie. Chcemy również podkreślić zaangażowanie pracy zespołu handlowego. Zawsze mogliśmy liczyć na dogodne warunki dostaw, atrakcyjne ceny i akcje promocyjne. Firma Tedi z roku na rok rozwija współprace z nowymi dostawcami pełniej zaspokajając potrzeby Sklepu. Z przyjemnością możemy polecić Firmę TEDI Dystrybucja jako świadczącej usługi wysokiej jakości. Adam Ryś-Sklep Spożywczo Alkoholowy. ”….
SIGNATURE-Michael

 „„Z firma Tedi Dystrybucja jesteśmy związani praktycznie od początków jej istnienia. Wspólnie rozwijaliśmy się na przestrzeni prawie 15 lat współpracy, wspólnie rozwijając nasze biznesy. Firma zawsze dawała się poznać jako posiadającą wiedzę, doświadczenie i odpowiednie narzędzia, aby sprostać wyzwaniom jakie niosły przemiany zachodzące w rynku. Dobre ceny, trafione promocje czy sprawna dystrybucja takie cechy były zawsze zauważalne przy naszej. Liczę na dalszy wspólny rozwój i całą odpowiedzialnością mogę zarekomendować firmę Tedi jako godną zaufania.

Z poważaniem Adam Bielany”….
 SIGNATURE-Michael